wtorek, 17 kwietnia 2018

Jak przygotować piękny ślub cywilny w plenerze

Jak przygotować piękny ślub w plenerze? 

Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w kilku zdaniach.

      Przedstawiamy Wam  piękną dekorację ślubną, wykonaną w Hotelu Herbarium w Chomiąży Szlacheckiej.
      Dekoracje stworzyliśmy z pięknych biało-  różowych kwiatów: hortensji, piwonii, róż, eustomy. Biały namiot ustawiony na pomoście  wyglądał zjawiskowo. Do miejsca urzędnika prowadził biały dywan. Różowe piwonie na krzesłach delikatnie komponowały się z dekoracjami na stole i namiocie.  Całość wyglądała uroczo i prezentowała się niezwykle pięknie.

      Jednak przygotowując dekorację mieliśmy kilka niespodzianek. Niestety zaskoczyła nas pogoda:)
Dekoracje postu rozpoczęliśmy o 16.00, czyli 2h przed planowanym ślubem. Wiatr i drobny deszcz przeszkadzał w wykonaniu zadania, ale około 17.30 dekoracja była gotowa:)

     Czekaliśmy w napięciu podczas uroczystości - na szczęście pogoda się spisała i białe parasole (czekające w pogotowiu) nie przydały się :).

      Oprócz zmiennej aury musimy pamiętać o odpowiednim czasie na przygotowanie uroczystości (nam na szczęście 2h wystarczyły), a także dobrze rozpoznać teren na którym na się odbyć uroczystość. Biały dywan dobrze sprawdzi się na pomoście, jednak na miękkim podłożu goście, który po nim idą, mogą się zapadać.

    Kwiaty muszą być zaopatrzone w wodę, tak aby wysoka temperatura nie zniszczyła kompozycji.

    Na koniec polecam, aby mieć przysłowiowy "Plan B". W przypadku naszej uroczystości aura nas nie zawiodła, jednak nie zawsze możemy liczyć na czyste niebo i piękne słońce. Polecam mieć na względzie tę opcje i zarezerwować dodatkową salę w pobliżu planowanej uroczystości.

Życzymy Młodym Parom owocnych przygotowań:)
Brak komentarzy: